040 | KYTICE
HEJNA Václav (1914 – 1985)
- starting price: 8 000 CZK
- hammer price: 8 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na kartonu, 36,5 x 26,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole V Hejna.